Söderberg & Haak är din helhetsleverantör av Komatsu entreprenadmaskiner och våra återförsäljare finns över hela landet.




Vi ska göra Komatsu ännu större. Vi är mycket stolta och glada över att vi har fått ansvaret över Komatsu och för Komatsuförsäljning grävare upp till 9 ton, hjullastare upp till 15 ton se din närmaste återförsäljare.


Komatsuförsäljning tung entreprenad:

 


Säljchef och Key Account

Söderberg & Haak Maskin AB
Lucas Berghult
Tel: 070-643 65 05
lucas.berghult@sodhaak.se

Säljare Skåne och Blekinge

Söderberg & Haak Staffanstorp
Max Nordberg
0765-399307
max.nordberg@sodhaak.se

Säljare Kalmar och Småland

Söderberg  & Haak Kalmar
Anders Denker
072-402 47 85
anders.denker@sodhaak.se
 

Säljare Örebro

Söderberg & Haak Karlstad AB
Charlie Svantesson
Tel: 0702-88 16 80
charlie.svantesson@sodhaak.se

Säljare Värmland

Söderberg & Haak Karlstad AB
Peter Carlsson
Tel: 054-10 22 31
0703-10 25 28
peter.carlsson@sodhaak.se
 

Säljare södra västra Götaland och Halland

Söderberg & Haak Väst AB
Michael Grönlund
Tel: 0708-58 01 15
michael.gronlund@sodhaak.se

Säljare norra Västra Götaland


Mariestad Maskin och Energi AB
Leif Persson
070-884 08 51
leif@mariestadsmaskin.se


Mariestad Maskin och Energi AB
Lennart Jonsson
070-233 59 27
lj@mariestadsmaskin.se

Säljare Bohuslän och Dalsland

Söderberg & Haak Väst AB
Michael Grönlund
Tel: 0708-58 01 15
michael.gronlund@sodhaak.se

Säljare Östergötland och Jönköping

  Söderberg & Haak Höglandet
Jou Bostig
Tel: 070-2313660
jou.bostig@sodhaak.se

Säljare Stockholm, Västmanland & Sörmland

Söderberg & Haak Stockholm
Kjell Forsén
Tel: 08-66 55 605
Mobil: 073-274 51 05
kjell.forsen@sodhaak.se

Säljare Uppland, Gästrikland och Dalarna

Söderberg & Haak Stockholm
Benny Lundström
Tel: 018 34 67 07 •  Mobil 070 582 62 91    
benny.lundstrom@sodhaak.se

Säljare Jämtland & Västerbotten

Haraldsons Tunga Fordon AB

Karl Haraldsson
Tel: 070-444 38 78
kalle@haraldssonsab.se

Säljare Västerbotten


S-O Larsson Maskin
Peter Larsson
070-612 41 21
peter.larsson@larssonmaskin.com

Säljare Norrbotten

Hesselberg Maskin AB

Tel: 070-607 06 40

Följ oss på